Szanowni Państwo!

Nasza strona jest w przebudowie, w związku z tym faktem, wszelkie najnowsze informacje i aktualności dostępne są na - Facebooku.

Prosimy o wyrozumiałość - wszystkie informacje na stronie będą na bieżąco uzupełniane.

Dziękujemy także wszystkim Państwu, którzy wspierają nas 1% swojego podatku.

Wszystkich, którzy jeszcze nie rozliczyli się z podatku prosimy o dar serca i przekazanie 1% na KTOZ, abyśmy dalej mogli nieść pomoc tym, którzy nas potrzebują.

Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami - Poszukiwany! - Szlak, pies, 3 lata - Kraków (małopolskie) wstecz

Data dodania ogłoszenia: 13:14, 15.09.2013
Ogłoszenie dodane przez: basiorSzlak


Gatunek: pies
ID: 5
Imię: Szlak
Gatunek: pies
Płeć: piesek
Wiek: 3 lata
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie

Kontakt w sprawie pomocy:
Basia
Tel. 507 104 218.
e-mail: ktoz@ktoz.krakow.plOpis i okoliczności zaginięcia:
szukamy właściciela lub opiekuna dla pieska, który od jakiegoś czasu błąka się w okolicach dawnego pałacu Tarnawskich. Widać, że o pieska ktoś dbał, ma ładną, błyszczącą sierść, czarny, z podpalaną mordką i łapkami. Wystraszony, czasem wychodzi, kiedy się podchodzi z jedzeniem. Tymczasowo jesteśmy w stanie znaleźć mu czasową opiekę, niemniej chodzi o odszukanie właściciela bądź nowego opiekuna na stałe dla niego. Być może jest to pies, który zaginął/został skradziony właścicielce z ul. Pędzichów lub Wróblewskiego - niestety ogłoszenie o zaginięciu ktoś zerwał (było to więcej niż miesiąc temu) - w ogłoszeniu była wzmianka, że pies jest chory i potrzebuje lekarstw. - jeśli ktoś Państwu zgłaszał w/w zaginięcie bardzo proszę o kontakt ze mną 664 460 472 lub panią Basią 507 104 218.Więcej zdjęć: