Szanowni Państwo!

Nasza strona jest w przebudowie, w związku z tym faktem, wszelkie najnowsze informacje i aktualności dostępne są na - Facebooku.

Prosimy o wyrozumiałość - wszystkie informacje na stronie będą na bieżąco uzupełniane.

Dziękujemy także wszystkim Państwu, którzy wspierają nas 1% swojego podatku.

Wszystkich, którzy jeszcze nie rozliczyli się z podatku prosimy o dar serca i przekazanie 1% na KTOZ, abyśmy dalej mogli nieść pomoc tym, którzy nas potrzebują.

Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami - Znaleziony - Szkolny kot, pies, 2 lata - Kraków (małopolskie) wstecz

Data dodania ogłoszenia: 13:26, 18.11.2014
Ogłoszenie dodane przez: basiorSzkolny kot


Gatunek: kot
ID: 47
Imię: Szkolny kot
Gatunek: kot
Płeć: kocur
Wiek: 2 lata
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie


Opis i okoliczności zaginięcia:
na os. Szkolnym w Krakowie (Nowa Huta) znaleźliśmy kocurka, a dokładnie ktoś go wyrzucił i przybłąkał się pod naszą klatkę.Z racji tego, że jest to niewykastrowany kocur, nie możemy go zatrzymać. Mamy 2 kotki, które nie są wysterylizowane.. Niestety też sytuacja finansowa ogranicza nas dość mocno, a wiadomo, że dbanie o zwierzaki kosztuje. Trzech nie damy rady udźwignąć. Nie mamy serca by go wyrzucić na ulice jak poprzedni właściciele. Bardzo proszę o pomoc, bo mimo porozwieszanych ogłoszeń i informacji na portalach społecznościowych, ogłoszeniowych nikt się po kotka nie zgłasza ani jako właściciel ani osoba zainteresowana. Kot jest udomowiony. Nie boi się ludzi, łasi się cały czas i nie odstępuje nas na krok. Jest młody (maksymalnie może mieć rok). Korzysta z kuwety. Ma strasznie dużo energii stąd zdjęcia rozmazane troszkę.Więcej zdjęć: