Szanowni Państwo!

Nasza strona jest w przebudowie, w związku z tym faktem, wszelkie najnowsze informacje i aktualności dostępne są na - Facebooku.

Prosimy o wyrozumiałość - wszystkie informacje na stronie będą na bieżąco uzupełniane.

Dziękujemy także wszystkim Państwu, którzy wspierają nas 1% swojego podatku.

Wszystkich, którzy jeszcze nie rozliczyli się z podatku prosimy o dar serca i przekazanie 1% na KTOZ, abyśmy dalej mogli nieść pomoc tym, którzy nas potrzebują.

Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami - Znaleziony - Znajdek, pies, 2 lata - Chrzanów (małopolskie) wstecz

Data dodania ogłoszenia: 11:31, 17.06.2014
Ogłoszenie dodane przez: basiorZnajdek


Gatunek: pies
ID: 34
Imię: Znajdek
Gatunek: pies
Płeć: piesek
Wiek: 2 lata
Miasto: Chrzanów
Województwo: małopolskie


Opis i okoliczności zaginięcia:
Cztery tygodnie temu znaleziono psa w Chrzanowie przy budynkach pracowniczych. Pies jest dokarmiany w tamtym rejonie jednak to bezdomna psina szukająca domu. Proszę o pomoc w znalezieniu domu Znajdkowi. Psa możemy dowieść w dowolne miejsce. Imię: Znajdek Rasa: Kundelek Płeć: Pies Wiek: 1,5 roku Rodowód: brak Chip: brak Odrobaczenie: tak Szczepienia: tak Płodność: nie kastrowany Miejsce Pobytu: Chrzanów Stosunek do dzieci: pozytywny Stosunek do psów: pozytywny Stosunek do kotów: brak danych OPIS ZWIERZĘCIA: Średniego wzrostu kundelek, brązowo-czarny. Zabawny, towarzyski i bardzo wesoły. Szybko przywiązuje się do ludzi, lubi inne psy i dzieci. Nie jest przyzwyczajony do chodzenia na smyczy. Pies jest grzeczny, szybko się uczy, jest bardzo inteligentny. Jest wykąpany, wyczesany, nosi obrożę przeciwpchelną. Ma swoją książeczkę zdrowia, na życzenie nowego opiekuna może zostać wysterylizowany. Znajdek pilnie szuka domu.Więcej zdjęć: