Szanowni Państwo!

Nasza strona jest w przebudowie, w związku z tym faktem, wszelkie najnowsze informacje i aktualności dostępne są na - Facebooku.

Prosimy o wyrozumiałość - wszystkie informacje na stronie będą na bieżąco uzupełniane.

Dziękujemy także wszystkim Państwu, którzy wspierają nas 1% swojego podatku.

Wszystkich, którzy jeszcze nie rozliczyli się z podatku prosimy o dar serca i przekazanie 1% na KTOZ, abyśmy dalej mogli nieść pomoc tym, którzy nas potrzebują.

Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami - Poszukiwany! - Trufla, suka, 8 lat - Rączna (małopolskie) wstecz

Data dodania ogłoszenia: 13:39, 30.11.2013
Ogłoszenie dodane przez: basiorTrufla


Gatunek: pies
ID: 16
Imię: Trufla
Gatunek: pies
Płeć: suczka
Wiek: 8 lat
Miasto: Rączna
Województwo: małopolskie

Kontakt w sprawie pomocy:
Iwona
Tel. 515192985
e-mail: iwoniam@poczta.onet.plOpis i okoliczności zaginięcia:
kilka dni temu zaginęła nam suczka Trufla. Czarna z białą krawatką i białymi znaczeniami na palcach tylnych łap. Ma około 8 lat i wygląda na swój wiek, waży pomiędzy 10-11 kg, jej głowa jest do kolana. Uszy Trufli są stojące, ogon długi, sierść krótka, prosta. Budowa ciała proporcjonalna. Na szyi ma obrożę w kolorze czerwono-czarnym. Wabi się Trufla, jest bardzo płochliwa. Została adoptowana ze schroniska i boi się obcych. Jeśli mielibyście jakiekolwiek podejrzenia, że suczka znajduje się w Waszej okolicy proszę o informację. Zaginęła w Rącznej, ale dzień później była prawdopodobnie widziana w Krakowie. Na pewno się przemieszcza. Jest zaczipowana. Trufla nie przyjdzie na wołanie swojego imienia. W hoteliku była ponad rok i też na imię nie przychodziła. To bardzo samodzielny piesek. Nie należy za nią biec, ani próbować jej na siłę złapać. Do niej trzeba podchodzić bardzo spokojnie i wówczas przyjdzie. Jakby znalazła się u kogoś na posesji to najlepiej zamknąć drzwi/bramę/klatkę schodową i zadzwonić do mnie, nie biegać za nią. Poza tym ona jest cichutka, nie atakuje i nie obszczekuje ludzi, unika nieznajomych psów. Może się schować w kąciku i spokojnie przeczekać zgiełk, a późnej przemieści się niepostrzeżenie. Do dzieci jest w porządku. Dorosłych zdecydowanie unika. Wszystkie schroniska od Podkarpacia, przez Małopolskę, po Śląsk, hycle i urzędy są powiadomione. Do hycli, punktów przetrzymań, schronisk telefonujemy codziennie.Na obecną chwilę nikt nie potwierdził, aby ją złapał, a w miejscach, w których bywamy i jest to spory obszar, nikt jej nie widział.Za pomoc w odnalezieniu Trufelki przekażę wysoką nagrodęWięcej zdjęć: