Szanowni Państwo!

Nasza strona jest w przebudowie, w związku z tym faktem, wszelkie najnowsze informacje i aktualności dostępne są na - Facebooku.

Prosimy o wyrozumiałość - wszystkie informacje na stronie będą na bieżąco uzupełniane.

Dziękujemy także wszystkim Państwu, którzy wspierają nas 1% swojego podatku.

Wszystkich, którzy jeszcze nie rozliczyli się z podatku prosimy o dar serca i przekazanie 1% na KTOZ, abyśmy dalej mogli nieść pomoc tym, którzy nas potrzebują.

Koncert Charytatywny Granie na SZczekanie

21 października 2015

24 listopada 2015 r. po raz dwudziesty czwarty odbędzie się charytatywny koncert na rzecz bezdomnych zwierząt z Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, organizowany przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Pana Prezydenta Jacka Majchrowskiego oraz Duszpasterza Artystów Ks. Infułata Jerzego Bryły. W Filharmonii Krakowskiej wystąpią znakomici artyści tacy jak: Artur Andrus, Anna Faber, Jacek Królik, Dorota Miśkiewicz, Mariusz Pędziałek, Marek Piekarczyk, Jerzy Połomski, Janusz Radek,  zespół Shannon, Andrzej Sikorowski, Nadia Socha, Grzegorz Turnau, Aga Zaryan, Renata Żełobowska-Orzechowska oraz gość specjalny - serialowy Komisarz Alex w towarzystwie treserów, Beaty
i Andrzeja Kamińskich. Koncert poprowadzą Magda Hejda, Marzena Rogalska oraz Bronisław Maj.
             Mimo wielu akcji społecznych i działań propagujących adopcje, zwierząt w schronisku wciąż przybywa, a ich utrzymanie wymaga ogromnych nakładów finansowych.W ubiegłym roku sprzedaż biletów oraz aukcja przedmiotów ofiarowanych nam przez hojnych darczyńców, pozwoliły na zakup karetki do Krakowskiego Schroniska.
             Także w tym roku w trakcie imprezy odbędzie się aukcja, na której zostaną zlicytowane dary. Aukcję poprowadzą Łukasz Lech oraz Bronisław Maj. Całkowity dochód z koncertu i aukcji zostanie przeznaczony na zakup wyposażenia do nowo budowanego szpitala dla podopiecznych schroniska.
 
 Bilety do nabycia w biurze Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (ul. Floriańska 53), w kasie Filharmonii Krakowskiej (ul. Zwierzyniecka 1) oraz w Punkcie Informacji Miejskiej (ul. Św. Jana 2).

Serdecznie zapraszamy!