Szanowni Państwo!

Nasza strona jest w przebudowie, w związku z tym faktem, wszelkie najnowsze informacje i aktualności dostępne są na - Facebooku.

Prosimy o wyrozumiałość - wszystkie informacje na stronie będą na bieżąco uzupełniane.

Dziękujemy także wszystkim Państwu, którzy wspierają nas 1% swojego podatku.

Wszystkich, którzy jeszcze nie rozliczyli się z podatku prosimy o dar serca i przekazanie 1% na KTOZ, abyśmy dalej mogli nieść pomoc tym, którzy nas potrzebują.

Adopcja wirtualna


Jeżeli nie możesz adoptować zwierzaka a chcesz mu pomóc, możesz adoptować go wirtualnie.

 

Wirtualny opiekun deklaruje stałe, comiesięczne wpłaty na rzecz jednego z naszych podopiecznych. Sam określa ich wysokość, odpowiednio do swoich możliwości finansowych. Najczęściej kwota ta nie pokryje wszystkich kosztów utrzymania zwierzęcia, które zwykle są bardzo wysokie, obejmują karmę, opłacenie hotelu,  dodatkowe opłaty. Dlatego jeden pies może mieć kilku opiekunów wirtualnych, zachęcamy do tego :)

Jeśli chcesz objąć któregoś psa opieką wirtualną, napisz do nas maila na adres ktoz@ktoz.krakow.pl  z deklaracją kwoty, którą chcesz wpłacać na psa lub konia oraz imieniem wybranego zwierzaka.

Na tej podstawie staniesz się Wirtualnym Opiekunem, Twoje imię i nazwisko lub nick (według życzenia) zostanie umieszczone przy zdjęciu podopiecznego. Istnieje także możliwość spotkania swojego wybrańca na żywo.


Oczywiście my cały czas szukamy domu dla naszych podopiecznych i jeżeli pies objęty opieką wirtualną znajdzie dom, natychmiast powiadomimy o tym opiekuna :)