Szanowni Państwo!

Nasza strona jest w przebudowie, w związku z tym faktem, wszelkie najnowsze informacje i aktualności dostępne są na - Facebooku.

Prosimy o wyrozumiałość - wszystkie informacje na stronie będą na bieżąco uzupełniane.

Dziękujemy także wszystkim Państwu, którzy wspierają nas 1% swojego podatku.

Wszystkich, którzy jeszcze nie rozliczyli się z podatku prosimy o dar serca i przekazanie 1% na KTOZ, abyśmy dalej mogli nieść pomoc tym, którzy nas potrzebują.

1% podatku


Gorąco Was zachęcamy do przekazania 1% podatku na Zwierzaki będące pod naszą opieką ! Nic Was to nie kosztuje, a dla naszych podopiecznych jest to ogromne wsparcie !


W rozliczeniu, w rubryce KRS wystarczy wpisać: 00000 44704

Przekażcie 1% na małych i dużych, dorosłych i młodych, psiaki, suczki, kocury, kotki, konie i inne zwierzątka czekające na nowe domy. Nie masz warunków na adopcje, a chcesz pomóc ? Przekaż 1% podatku, albo namów do tego rodziców, babcie, dziadka, ciocie, wujka i resztę rodziny !

 

 

 

 

1% podatku darowizny

jak dokonać odpisu 1%

 

Posłuchaj piosenki napisanej specjalnie dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami promującej wpłatę 1% podatku, na rzecz tejże instytucji.

 

OFICJALNY TELEDYSK DO PIOSENKI

Również w tym roku zachęcamy Państwa do przekazania bezdomnym zwierzętom swojego 1 %. Uzyskane pieniądze zostaną wykorzystane na poprawę warunków bytowych zwierząt przebywających w Schronisku. Wesprzeć schronisko mogą podatnicy składający zeznania podatkowe PIT: 28, 36, 36L, 37, 38. 

 

Aby przekazać KTOZ 1% swojego podatku trzeba wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym  PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38.

 

Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego wpisujemy nazwę i numer pod jakim widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym organizacja, której chce przekazać 1 % należnego podatku (art.45 ust.5c ustawy OPP). Numer ten znajdziemy m.in. na liście publikowanej przez Ministra Sprawiedliwości. Wpisujemy także kwotę, którą chcemy przekazać dla OPP, nie może ona jednak przekraczać 1 % podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół (art.45 ust.5c ustawy o pdpf).

 

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami -- KTOZ jest Organizacją Pożytku Publicznego. Zgromadzone w ten sposób środki są przeznaczane na pomoc bezdomnym, cierpiącym zwierzętom. Państwa darowizna, to dla Nich jeden z niewielu powodów do merdania ogonem, mruczenia… 

 

Internauto, jeżeli chcesz przekazać 1% podatku dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, a nie wiesz jak to zrobić, lub masz jakieś wątpliwości - zadzwoń do siedziby KTOZ. Pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.
 

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
31-019 Kraków, ul. Floriańska 53
tel. 12 421 77 72 lub 12 421 26 85