Aktualności


01 listopad 2014

Zapraszamy wolontariuszy

Wszystkich chętnych aby zostać wolontariuszem
w krakowskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt zapraszamy na szkolenie,
które odbędzie się w dniu 15 listopada 2014 roku o godzinie 10.00 przy ulicy Rybnej 3

30 październik 2014

Gwiazdka dla Zwierzaka

Kolejny już raz serdecznie zapraszamy wszystkie placówki oświatowe do wzięcia udziału w zbiórce darów dla bezdomnych zwierzaków przebywających w Schronisku - 'GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA'.

Z roku na rok mamy okazję obserwować coraz większe zaangażowanie młodzieży – co, mamy nadzieję wynika z podniesienia ich wiedzy i świadomości odnośnie problemów związanych z bezdomnością zwierząt. Dzieci jednocześnie mają dowód na to że nawet drobny gest może mieć ogromne znaczenie - w poprzednich latach dzięki 'Gwiazdce dla zwierzaka' udało nam się zebrać karmę, która stanowi nasze zaopatrzenie na większą część roku, mamy nadzieję, że w tym roku uda się pobić rekord.

Za wszystkie przekazane dary w poprzednich latach jeszcze raz serdecznie dziękujemy i liczymy na powodzenie akcji również w tym roku.

W związku z drobnymi zmianami prosimy o zapoznanie się z regulaminem i kartą nawet stałych uczestników akcji.

Regulamin Gwiazdki

Karta Darów


29 październik 2014

Pierwsza fotorelacja z Koncertu Charytatywnego

Pierwsza fotorelacja z poniedziałkowego koncertu.

Niebawem ujawnimy ile udało nam się zebrać dzięki Państwa hojności.

A tymczasem możemy zdradzić, że zakup nowego samochodu staje się coraz bardziej realny !

A to wszystko zasługa MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT !

zdjęcia dzięki uprzejmości naszemiasto.pl


29 październik 2014

Wydawnictwo Zielona Sowa dla zwierząt

Podczas tegorocznych Targów Książki Wydawnictwo Zielona Sowa przekazało dochód ze sprzedaży książeczek dla dzieci na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Książki były sprzedawane za pośrednictwem Fundacji Czas Dzieci.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Fundacji Czas Dzieci oraz Pani Annie Bukowskiej - Wróbel z Wydawnictwa Zielona Sowa, które już po raz kolejny wsparło nasze działania.27 październik 2014

Ostatnie bilety na Koncert Charytatywny

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że pozostały już ostatnie wejściówki stojące na dzisiejszy Koncert Charytatywny w Filharmoni Krakowskiej.

Wejściówki w cenie 30 zł  można nabyć w biurze KTOZ do godziny 15.00, Punkcie Informacji Miejskiej i kasach Filharmoni Krakowskiej

25 październik 2014

Zapraszamy do Leopardusa

Razem można więcej. Czesto słyszymy te słowa. Oto dowód jak skutecznie działają !

 Sklep LEOPARDUS to już wypróbowani Przyjaciele. Miejsce bardzo przyjazne zwierzetom, właśnie tym które tak bardzo ludzi potrzebują. Z wielką sympatią przyjęto naszą propozycję, by częściej pojawiały się w nim koty szukające domu. Ogromnie cieszy nas naprawdę wiele uczuć dla naszych sierot okazywanych przez wszystkich pracowników sklepu. W ubiegłą niedzielę przybył światu szczęśliwy kot. Bezdomna koteczka znalazła dobrą przystań przy człowieku. Zabrały ją do lepszego losu osoby z naszej drużyny. Zaangażowane i pomagające organizacjom ratującym zwierzęta. Pani Ewa zawsze ratowała. Tam, gdzie mieszka. BĘDĄC NAUCZYCIELKĄ wychowała własnym przykładem wielu kolejnych ratowników wśród swych uczniów. Druga z Pań, widząc jej poświęcenie dołączyła. Ocaliły sporo kocich istnień. 

Dwie inne każdego wieczora czekają na ich pomoc. Coraz zimniej...


KOTY PANI EWY DO ADOPCJI będą czekać w niedzielę 26 października w SKLEPIE LEOPARDUS ( CENTRUM HANDLOWE ZAKOPIANKA ) OD 15. 00 DO 18.00.

W niedzielę mamy nadzieję poznać kolejnych kochanych ludzi, którzy ocalą następne. Oto, koci los w naszych rękach. ADOPTOWANA kocia bezdomna. Do adopcji - koteczka buraskowa, jest wysterylizowana. Chodzi za paniami jak cień prosząc, by wzięły ją do domu... Miziasta i grzeczna. W ich domach nie ma już miejsca ... Buraska bedzie czekać w niedzielę. Oswojona szynkretka jest jeszcze na polu, w znacznym niebezpieczenstwie, nie akceptowana przez bezdomne rezydentki najbardziej będzie potrzebowała ADOPCJIi po złapaniu !!! Jest taka śliczna! NIE PRZETRWA SAMA. Tylko razem zdołamy ją uratować!

25 październik 2014

Życzenia dla wszystkich kundelków

Dziś obchodzimy święto kundelka, czyli wszystkich wielorasowych psiaków. Z tej okazji życzymy wszystkim zwierzakom szczęśliwych domów i zawsze pełnej miski. Pirat P 59/12/09 (na zdjęciu) czeka na swój nowy kochający dom w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt

21 październik 2014

Serdecznie dziękujemy firmie DB Schenker

Serdecznie dziękujemy Firmie DB Schenker za przekazanie darowizny rzeczowej dla naszych podopiecznych. Jestesmy ogromnie wdzięczni za przekazaną żywność i cieszymy się, że coraz więcej firm gotowych jest pomagać.

21 październik 2014

Zmiany godziny pracy biura w dniu 27.10.2014

Uprzejmie informujemy, że w związku z Koncertem charytatywnym zmianie ulegną godziny pracy biura KTOZ w dniu 27 października 2014 roku

w dniu tym biuro będzie czynne w godzinach 10.00 - 15.00

Za utrudnienia przepraszamy

19 październik 2014

Szczęśliwa Zuzia

Zuzia dzięki Państwa pomocy nie musi się już w tak bolesny sposób zmagać z niedowładem. Teraz może swobodnie się przemieszczać. Wiadomo, że trzeba się przyzwyczaić do nowego środka transportu, ale sunia widać od razu. Jest dzięki Państwu szczęśliwsza!

 Dziękujemy w jej imieniu oraz w imieniu Właścicieli.